Polish War Machines
Wiedza o Urban Rivals w jednym miejscu

Co nowego?

New Blood 13.12.2013

2013-12-13 12:55:14, komentarzy: 0

Dwugwiazdkowce Piranas w większości przypadków są przynajmniej przyzwoite i uniwersalne – więc każdy powinien znaleźć wśród nich coś dla siebie. Parmabarb to w pewnym sensie fuzja Hawkinsa i Bonnie Ld – bowiem łączy umiejętność tego pierwszego, z prefiksem drugiej. Do pary z dobrymi statystykami (aczkolwiek wymagającymi pewnej wiedzy do należytego ich wykorzystania) stanowi wybuchową mieszankę, która zapewne znajdzie swoje miejsce w wielu taliach ELO. Jak na 2*, bardzo pozytywne wrażenie robią obrażenia karty – cztery punkty pozwalają na ofensywną grę, a w razie porażki, umiejętność znajdzie swoje zastosowanie. Bez dwóch zdań – postać godna polecenia i wypróbowania!

 

Dosyć niewyważona 3* - z jednej strony, posiada aż 8 punktów mocy i niewyobrażalnie przydatną umiejętność (nawet pomimo prefiksu), z drugiej obrażenia czynią z niej średnio użyteczną w otwartej walce (chyba, że w starciu z Frozn, Fang Pi Clang czy La Juntą). Samia osiągnie na rynku niskie ceny, więc może być to dobry wybór dla mniej zamożnych graczy, których nie stać na np. Clover. Dla pozostałej reszty, może to być postać godna przetestowania, ale raczej nie stanie się „obowiązkową” w taliach Pussycats.

 

Czwórka, jakiej Montanie było potrzeba – nic dodać, nic ująć. Podstawowe wysokie statystyki wspomaga umiejętność, co w połączeniu z aktywnym bonusem będzie trudnym orzechem do zgryzienia dla przeciwnika. Postać doskonała do pary z Eddem Cr lub zamiast niego (gdy cena nieco spadnie), nie wspominając o pozostałych czterogwiazdkowcach w klanie. Doskonały do każdego trybu gry.

 

Na pierwszy rzut oka, podrasowana wersja Vermyna N. Zmiany obejmują jeden punkt mocy i obrażeń więcej, a także nieco silniejszą umiejętność. Żeby nie było zbyt kolorowo, jej minimum zostało nieco podwyższone względem pierwowzoru, z 1 do 3 punktów – więc B Bazooka będzie miał szansę pokazać swój potencjał zwłaszcza w trybach wysokogwiazdkowych. Warto zwrócić uwagę na olbrzymie obrażenia, którymi poza nową 5* mogą pochwalić się tylko dwie inne karty klanu (w tym jedna kolekcjonerska). Z powodzeniem można więc pokusić się więc o atak, co czasami bywało problemem Vermyna N.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych